>>>  BEZSZPROSOWE ŚCIANKI PRZECIWPOŻAROWE ALUFIRE VISION LINE   <<<

(Aprobata Techniczna ITB nr AT-15-9439/2015)

Aktualności

 • 20 października 2016
  Stadion Śląski w Chorzowie jest modernizowany. Obiekt już wkrótce zostanie wyposażony w konstrukcje przeciwpożarowe w systemie ALUFIRE.
  więcej na ten temat >>
 • 13 października 2016
  Pałac Wielkich Książąt Litewskich – Muzeum Narodowe w Wilnie jest następnym dużym projektem realizowanym na Litwie. Rozpoczęliśmy produkcję kolejnego już etapu zamówienia, które obejmuje: drzwi ppoż., ściany przeciwpożarowe i okna ppoż. w systemie ALUFIRE.
  więcej na ten temat >>
 • 4 października 2016
  Zacisze Park w Zielonej Górze to zespół budynków biurowo-usługowo-mieszkalnych zaprojektowany przez biuro arch. Dementi M.Cellary A.Kruszewski. Na poczet tej realizacji na produkcję trafiły przeciwpożarowe konstrukcje aluminiowe w systemie Alufire Classic.
  więcej na ten temat >>

Więcej informacji na temat aktualności znajdziesz w
Archiwum
Produkujemy drzwi przeciwpożarowe, drzwi ogniowe, drzwi ppoż., drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne ppoż., drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, drzwi ei 30 oraz drzwi ei 60.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ściany ogniowe, ściany przeciwpożarowe, ścianki ogniowe, ścianki przeciwpożarowe. Wszystkie konstrukcje występują m.in. w klasach odporności ogniowej ei 30, ei 60.