>>>  BEZSZPROSOWE ŚCIANKI PRZECIWPOŻAROWE ALUFIRE VISION LINE   <<<

(Aprobata Techniczna ITB nr AT-15-9439/2015)

Aktualności

 • 22 lipca 2016
  Trinity Baptist Church w Londynie to obiekt, do którego zamówiono nasze bezszprosowe ściany przeciwpożarowe o długościach przekraczających 27 metrów. Oprócz ALUFIRE Vision Line zamówienie obejmuje drzwi ppoż. w systemie Classic.
  więcej na ten temat >>
 • 19 lipca 2016
  Maraton w Poznaniu to nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy zaprojektowany przez pracownię CDF Architekci, który zostanie wyposażony w nasze drzwi, witryny ppoż. oraz bezszprosowe ścianki przeciwpożarowe w systemie Alufire Vision Line.
  więcej na ten temat >>
 • 14 lipca 2016
  Sąd Okręgowy w Elblągu to 13-kondygnacyjny budynek zaprojektowany przez biuro projektowe Archimedia. Właśnie wpłynęło do nas zamówienie na kilkadziesiąt sztuk drzwi ppoż. oraz witryn przeciwpożarowych w kl. ogniowych EI 30 oraz EI 60, które dostarczymy na budowę.
  więcej na ten temat >>

Więcej informacji na temat aktualności znajdziesz w
Archiwum
Produkujemy drzwi przeciwpożarowe, drzwi ogniowe, drzwi ppoż., drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne ppoż., drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, drzwi ei 30 oraz drzwi ei 60.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ściany ogniowe, ściany przeciwpożarowe, ścianki ogniowe, ścianki przeciwpożarowe. Wszystkie konstrukcje występują m.in. w klasach odporności ogniowej ei 30, ei 60.